Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 180
Показано матеріалів: 109-111
Сторінки: « 1 2 ... 35 36 37 38 39 ... 59 60 »

 

Деформація міжхребцевих суглобів і порушення зв'язкового апарату призводить до розвитку остеохондрозу поперекового відділу. Захворювання призводить до ураження міжхребцевих дисків, а при переході в хронічну форму, може поширитися і на нервову систему людини. Остеохондроз небезпечний тим, що з часом хвороба поширюється по всій опорно-руховій системі людини.

Більше 80% населення в усьому світі страждає від цієї недуги. Якщо раніше серед хворих були, в основному, люди старшого та похилого віку, то зараз цією хворобою страждають молоді жінки і чоловіки. Це не дивно, адже з розвитком інтернет технологій людина веде малорухливий спосіб життя: робота в офісі та відпочинок вдома, сидячи за комп'ютером, в одній позі цілий день.

 

Здоров'я | Просмотров: 349 | Добавил: zhmurkoalexandr2016 | Дата: 21.03.2016 | Комментарии (0)

 

Вчені та лікарі за допомогою нової технології вилікували від раку смертельно хвору людину. Нова методика може стати потужними ліками від онкологічних та багатьох інших захворювань.

Онкологічні захворювання, нажаль, дуже поширені і стоять на шляху до радикального продовження життя людини. Сучасні засоби лікування раку не дуже надійні, але вчені, можливо, знайшли ефективний засіб лікування всіх видів раку, а також безлічі інших захворювань. Суть нової технології полягає у «навчанні» імунних клітин пацієнта боротьбі з клітинами раку. Перші успішні досліди з лікування пацієнтів у важкому стані продемонстрували найвищу ефективність нової методики.

Ніку Вілкінсу був поставлений діагноз лейкемія, коли йому було всього 4 роки. Нажаль, ні хіміотерапія, ні пересадка кісткового мозку від його сестри не допомогли позбутися хвороби. До 14 років стало ясно, що всі існуючі способи лікування не допомагають, а значить Нік скоріш за все помре. На щастя, хлопчика включили в експериментальну програму лікування, розроблену в Університеті Пенсільванії. Разом із 20-ма іншими молодими пацієнтами Нік Уілкінс пройшов курс експериментального лікування у Дитячій лікарні Філадельфії. Нещодавно на щорічних зборах Американського гематологічного суспільства лікарі представили доповідь про успішне завершення експерименту. Дивно, але вже через 2 місяці після лікування Нік повністю позбувся раку. З 21 пацієнтів у 18 спостерігалося повне видужання всього лише після одного курсу лікування.

Нова терапія заснована на використанні Т-клітин імунної системи пацієнта і, при належній кваліфікації лікарів, потенційно може бути здійснена у будь-якому сучасному медичному центрі. Лікування проходить наступним чином: спочатку лікарі беруть у пацієнта імунні Т-клітини і перепрограмовують їх шляхом передачі у нових генів. Модифіковані клітини «націлюють» на певні ракові клітини, і таким чином Т-клітини пацієнта набувають властивості виявляти та атакувати пухлинні клітини. Після перепрограмування, Т-клітини вводять у тіло пацієнта, у якого раніше ці ж самі клітини були взяті. У тілі людини кожна перепрограмована клітина передає свою нову генетичну модифікацію 10 тисячам інших клітин. Таким чином, в організмі пацієнта з'являється велика кількість «мисливців», які починають знищувати ракові клітини. По суті, вчені «навчили» імунітет боротися з раком точно так само, як він бореться, наприклад, із застудою.

У лікування є свої особливості. Після введення модифікованих клітин почалась активна боротьба з раком, яка супроводжувалась звичайними симптомами боротьби з інфекцією: висока температура, слабкість і т.п. У цей час пацієнтів тримали у відділенні інтенсивної терапії, наприклад Нік Уілкінс провів там день. Однак побічні ефекти нового лікування не йдуть ні в яке порівняння з тяжким отруєнням організму у результаті протиракової хіміотерапії або небезпеками і хворобливістю після операції з пересадки кісткового мозку.

Нова методика дуже ефективна. У Ніка через 2 місяці після лікування у крові не виявлено жодної ракової клітини. Більш того, генетично модифіковані Т-клітини вижили і можуть існувати у крові пацієнтів протягом мінімум 3 років. Це означає, що пацієнти надійно захищені від рецидиву хвороби власною імунною системою.

Лікарі дивляться на нову технологію оптимістично. Клінічні експерименти з нею ведуться лише з 2010 року, але досі кількість рецидивів залишається дуже низькою, у тому числі й у дорослих пацієнтів. З 12 повністю вилікуваних дорослих, тільки у одного спостерігався рецидив, причому рецидиви після терапії модифікованими Т-клітинами піддаються лікуванню набагато легше.

Сьогодні нова методика лікування доступна лише у ході експериментальних клінічних програм, але лікарі вважають, що через 3-5 роки вона стане звичайною клінічною практикою.

Здоров'я | Просмотров: 349 | Добавил: zhmurkoalexandr2016 | Дата: 09.03.2016 | Комментарии (0)

Осінній вітер, дощ зрання,

Осінній лист на голім вітті має,

Усе мина кружляє і нема,

Лиш тільки усмішка ніколи не минає.

Саме у цих рядках криється загадковість та чарівність природи, а саме золотої осені. Саме з її приходом в повітрі відчувається характерний аромат опалого листя і розуміння закінчення літа.

Людина і природа…Ці два поняття взаємопов’язані зараз як ніколи. Людина не може жити без неї, без голосів птахів, без яскравого теплого сонця і сумного осіннього падолисту…

Але люди по-різному сприймають прекрасність цієї пори. У багатьох людей на душі без видимих причин зникає настрій, виникає слабкість, з’являється  в’ялість і апатія. Ці всі причини можуть коливатися від легких відчуттів до повної байдужості і можливістю що небуть робити. Все це ознаки справжньої осінньої депресії.

В наш час депресію називають – «хворобою століття».Цю назву вона отримала у зв’язку з тим, що від неї страждає кожна десята людина Планети. Встановлено, що найбільший відсоток хворих проживає на Скандинавському півострові, а найменший в країнах півдня.

Після проведення дослідів було встановлено, що жінки мають більшу схильність до депресії, аніж чоловіки. Але в останній час «сильний пол»  наздоганяє втрачене. Найбільшу схвильованість у медиків викликає той факт, що хвороба постійно «молодіє».Деякі вчені, стверджують, що вона є наслідковою. Невже це так? Із стовідсотковою впевненістю сказати не можна. Хоча така схильність є. Насправді проблема криється не тільки в генах, а й у вихованні.

Чи існують універсальні способи боротьби з осінньою депресією?

Найпростішим способом є зміна лампочок в оселі на більш яскраві.

Також треба віддати перевагу світлим портьєрам , які підіймали б настрій щодня.

Більшостям допомагає заняття спортом.

Найдієвішим способом є подорож до країн півдня.

Інші люди намагаються «хитрувати»,продовжуючи світлові години, прокидаючись і лягаючи спати раніше.

Більшість жінок обирають загоряння в солярії, чи використовуючи хромотерапію         ( лікування кольором).

Особливо корисним в холодну пору року є червоний колір, який має здатність прискорювати серцебиття  і підвищувати температуру тіла.

Синій – заспокоює. Надає відчуття розслабленості і комфорту, позбавляє від пригніченості.

Жовтий – стимулює мислення, розумову активність, зніма стрес.

Позбавитися від пригніченості також допомагають продукти.

Внутрішнє тепло створює і підтримує імбир. Щодо інших, то американські вчені стверджують, що гіркий шоколад і вершкове морозиво підвищує настрій.

На останок треба зазначити, що 98% людей здатні за допомогою посмішки активізовувати життєві процеси. Тож давайте посміхатися, радіти життю і не звертати суттєвої уваги на специфіку пори року:)

 

 

 

 

Здоров'я | Просмотров: 365 | Добавил: zhmurkoalexandr2016 | Дата: 28.02.2016 | Комментарии (0)

1-3 4-6 ... 103-105 106-108 109-111 112-114 115-117 ... 175-177 178-180